KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10627045
nr 1062 7045
Etsning
Oidentifierad konstnär, signerad, 8/50, motivet: 34x30
Kondition: skador/missfärgningar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 20:26:04
16/10 12:20:25
150 kr
17/10 10:36:32